fbpx

ShowBizz

Mesazhet mes shoqeve zbulojnë përdhunimin e këngëtares me famë botërore

               Publikuar në : 18:55 - 15/06/18 |
mapo.al

Disa dokumente të publikuara nga sajti ‘El News’, kanë bërë një zbulim tronditës, lidhur me këngëtaren Katy Perry.


Në të jepet një shkëmbim mesazhesh mes këngëtareve Lady Gaga dhe Kesha.Kesha i tregon Lady Gagës, se Dr. Luke ka përdhunuar këngëtaren Katy Perry.


Por përfaqësuesit ligjor të reperit Dr.Luke pretendojnë të kundërtën, duke thënë se akuzat e Kesha, nuk janë të vërteta.

“Vetë Katy Perry ka konfirmuar se nuk është përdhunuar nga Dr.Luke. Do kërkojmë shpërblim për ajkuar e saj”, thuhet në deklaratë.

Por lidhur me këto zëra vetë Kesha, ka shmangur çdo lloj reagimi.

 

 


Etiketa: , , , ,

Pas