Meghan Markle dhe Princ Harry për muajin e mjaltit… Ata nuk bëjnë asgjë si të tjerët!

Pas martesës së tyre me dy miliardë shikues, princi Harry dhe Meghan Markle vendosën të kalonin muajin e mjaltit në një vend origjinal: rajoni i Alberta në Kanada ..

Të gjithë prisnin … (ose pothuajse)! Më në fund e dimë se ku do të qëndrojnë çifti princit Meghan dhe Harry, dhe më së paku mund të themi është se ata kurrë nuk bëjnë asgjë si të tjerët.

Pas një martese me mjekër, krah për krah duke i rishikuar dëshirat e nuses dhe dhëndërit, kështu do të qëndrojnë dy akrepat e dashurisë në Jasper, Alberta, në një cep të largët të Kanadasë.

Një destinacion që është i ndryshem nga ishujt parajsore të Meksikës.

Sigurisht, kur imagjinohet një pyll i humbur në Alberta, imagjinojmë një kështjellë, me një klas…..

Por më në fund do të shikojmë! Çifti kryesor ka rezervuar këtë shtëpi të kushtueshme për një shumë prej 8,850 dollarë në natë për të shijuar 6,000 m² sipërfaqe.

Dhe për pak histori, Mbretëresha e Anglisë dhe bashkëshorti i saj, Princi Philippe, kishin qëndruar në këtë shtëpi në vitin 2005, si dhe Mbretëresha Nënë me Mbretin Xhorxh VI në vitin 1939.

Nëse nuk do të ketë përsëri ndryshime në programet për muaj mjalti, ju urojmë ta kalojnë sa më bukur në Alberta, Kanada!

Shkruar Nga
More from Redaksia

Emma Thompson, Aktorja nderohet me çmim, por kërkon puthjen e….

    Aktorja e njohur Emma Thompson është nderuar me çmimin Dame...
Read More