Më në fund, pas lindjes së vajzës flet edhe Travis Scott

Kylie Jenner shfrytëzoi Twitter-in për të zbuluar lindjen e vajzës së saj të dielën, dhe tani i dashuri i saj Travis Scott gjithashtu bëri një postim rreth lajmit, transmeton Klan Kosova.

Ai gjithmonë ka qenë njeri me pak fjalë, por reperi është gjithashtu një baba krenar.

Gjatë nëntë muajve të fundit, reperi ka qenë duke e mbështetur Kylie, pasi nuk kemi dëgjuar për të. Por, tani vajza e tij erdhi në jetë dhe ai është shumë i lumtur.

Në një postim të shkurtër në Twitter me 2.9 milionë ndjekës, reperi shkroi: 2.1.18. Përgjithmonë”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çmimi “Kadare” 2017 në letërsi vjen me risi

Në kuadër të “Ditëve Letrare të Razmës” që organizohen në Razëm më...
Read More