Me këtë pamje elegante do ta shihni Norën për festat e fundvitit

Është një nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Nora 1

Picture 1 of 3

Fjala është për Nora Istrefin e cila ka mahnitur me pamjen në fotografitë e fundit.

Nora shihet e kuruar deri në detaje me flokët dhe grimin dhe me fustanin e zi dhe shumë elegant.

Këto foto, ajo i ka bërë para xhirimit të emisionit të festave të fundvitit ku mori pjesë. Nora me këtë do të jetë pjesë e emisionit festiv të përgatitur nga Stupcat.

Ky emision do transmetohet në RTK1 dhe do fillojë rreth orës 21:00.

Shkruar Nga
More from Revista User

Moda po përsëritet, ja 15 fakte

Ato që ne i quajmë “risi” apo “moderne” kanë qenë të zbuluara...
Read More