Me fustan elegant të bardhë, ja si duket Diva Beyonce në ditët e fundit të shtatëzënisë

Ajo është në pritje për tu bërë sërish nënë, por edhe pse shtatzënë, 35 vjeçarja asnjëherë nuk i ka ikur veshjeve elegante dhe takeve të larta.

 

1. Beyonce

Picture 1 of 6

Në fotografitë e fundit që ka postuar në Instagram, Beyonce ka veshur një fustan ngjyrë të bardhë të gjatë, i cili i vë në pah linjat trupore.

Javë më parë, ekspertët kanë konfirmuar se Beyonce është ndër yjet më të ndjekura në rrjetet sociale, gjithashtu për vetëm një postim të saj në Instragram, ajo fiton 1 milion dollarë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Fundi i mirëqenies në vendet arabe: Ajo që i joshi ata – nuk është më

Tatimi mbi vlerën e shtuar u prezantua për herë të parë në...
Read More