Më e madhe buqeta se nusja ?!

 
 

Kur Carmel Vandale nga Pitsburg, Pensilvani, filloi të postonte super buqeta martesore në Instagram, ndjekësit e saj menjëherë e pyetën për emrin e tyre. Le t’i quajmë “buqetat përbindësh” , tha ajo.

E pyetur për Cosmopolitan se përse ajo filloi ndërtimin e buqetave me përmasa kaq të mëdha ajo ka thënë se, ” Kjo është një mundësi për njerëzit që duan të bëjnë diçka që nuk është bërë me parë”. Gjithashtu kërkon edhe nuse të guximshme për të “rrezikuar”. Gjithsesi nga perspektiva e shumë fotografëve, ato janë të mahnitshme dhe sjellin element krejtësisht të rinjë, magjik e unik në albumin e dasmës suaj.

Ky trend i buqetave deri diku i pazakontë, pas versionit klasik që jemi mësuar të shohim gjithmonë, duket të jetë pëlqyer nga shumë nuse. Nëse jeni duke planifikuar dasmën tuaj dhe doni të shtoni detaje që ju bëjnë të veçanta në ditën tuaj më të rëndësishme hidhini një sy fotove të mëposhtme.

q

k

g

j

h

s

a

l

Shkruar Nga
More from Redaksia

Deputetët i drejtohen protestës, Luan Rama- kandidatëve: Tërhiquni!

Protesta para Kuvendit e simpatizantëve të opozitës që kundërshtojnë emërimin e Prokurorit...
Read More

More Stories