ShowBizz

Mbytet në pishinën e shtëpisë djali 1-vjeçar i këngëtarit të njohur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:46 - 25/06/18 |
mapo.al

Një dhimbje e madhe ka kapluar familjen e këngëtarit dhe DJ D’banj, pasi ka humbur djalin e tij vetëm 1 vjeç.


“CNN” shkruan se vogëlushi humbi jetën pasi u mbyt në pishinën e shtëpisë së këngëtarit Lagos.


Ndonëse D’banj nuk ka bërë një koment për vdekjen e të birit duke mos dhënë detaje rreth lajmit të hidhur, ai ka postuar një sfond të zi në faqen e tij të Instagram me mbishkrimin: “Duke u vënë në provë, por Zoti im është gjithmonë dhe përgjithmonë besnik”.


 


<
>
1138 1139


Etiketa: , ,

Pas