ShowBizz

Matteo Salvini fotografohet me të dashurën e tij të re në kinema
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:04 - 27/03/19 |
mapo.al

Zëvendës kryeministri dhe njëherazi ministri i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini ka dalë hapur në publik së bashku me të dashurën e tij të re Francesca Verdini në promovimin e filmit “Dumbo” në kinemanë “Space” të Romës.


Vajza e ish-parlamentarit Denis Verdini kishte veshur një fund të zi të shkurtër, teksa flokët i kishte të lëshuara mbi shpatullat e saj. Të dy u fotografuan duke buzëqeshur, teksa mbërritën dorë për dore.


Matteo dhe Francesca janë parë më parë sëbashku në një restorant pranë Montecitorio-s. Mirëpo deri në këtë dalje të tyre publike, aludimet rreth një lidhjeje dashurie midis tyre ende nuk ishin konfirmuar.


<
>
teo-7 teo-6 teo-5 teo-4 teo-3 teo-1
Etiketa: ,

Pas