ShowBizz

Marjana Kondi: “Vdes” për krushkën time!

               Publikuar në : 17:04 - 10/03/19 |
mapo.al

Aktorja e humorit Marjana Kondi ka rrëfyer publikisht këtë të diel marrëdhëniet e saj me krushkën. E ftuar në emisionin “E Diell”, Kondi është shprehur se në lidhje me krushkën duhet ta thotë një fjalë të mirë dhe nëse nuk do, duke theksuar më tutje se po bënte shaka.


“Kam marrëdhënie shumë të mira, krushka ime është shumë e mirë dhe gatuan në mënyrë fantastike. Gjithmonë, njëherë në javë, unë kam racionin e saj të byrekut dhe në verë likon”, ka shtuar ajo për moderatorin Ervin Kurti.

Etiketa: ,

Pas