Marina Vjollca lë pa fjalë në imazhet e fundit

Motrat Vjollca janë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Marina Vjollca 1

Picture 1 of 2

Padyshim që me tipare kaq karakteristike dhe me linja trupore perfekte si mund të mos ishin kaq të komentuara.

E kësaj here, Marina Vjollca gjatë përgatitjes për emisionin e saj ‘C’est la Vie’ na ka befasur me pamjen e saj të mrekullueshme.

Këto imazhe e tregojnë këtë më së miri, e cila duket si një kukull e vërtetë.

Ndryshe, Marina u përfol edhe për dasmën madhështore që bëri me reperin kosovar Getoar Selimi, ku edhe bënë bujë në rrjetet sociale.

Tashmë, në emisionin ‘C’est La Vie’ është duke shijuar suksesin e punës së palodhshme dhe përkushtimin që ka në televizion.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vakancat në Kushtetuese, Kuvendi hap procedurën

Kuvendi ka hapur procedurën për plotësimin e një vendi vakant, nga katër...
Read More