Luana Vjollca thjeshtë ‘bombastike’

Luana Vjollca pa dyshim që është një nga femrat më seksi shqiptare.

2-1

Picture 1 of 2

Prezantuesja që shquhet për linjat trupore gjithnjë shkëlqen në paraqitjet e pozat që merr.

Së fundmi bukuroshja ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi, e pavarësisht thjeshtësisë së saj ajo duket tejet ‘bombastike’ e sigurisht mjaftë me stil.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tensione të rritura në marrëdhënien Mal i Zi dhe Rusi

Shpallja e mbi 70 zyrtarëve malazezë si persona të padëshiruar në Rusi,...
Read More