Lima “korit” Shangain

Revyja vjetore e modës e brendit Victoria Secret është gjithmonë spektakël.

1-0

Picture 1 of 13

Me vite të tëra në mesin e anëtareve më të shquara seksi është manekinia braziliane Adriana Lima.

Ajo dominoi edhe kësaj radhe, tash në rolin e engjëllit të zi.

Lima serish tregoi trupin e saj perfekt dhe këmbët e tonifikuara.

Në mesin e manekineve ishin edhe Alesandra Ambrosio, Bela Hadid, ndërsa Candice Swanepoel u kthye për herë të parë pas lindjes në stil të lartë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pamje mahnitëse, Venecia në ‘apokalips’

Duket sikur apokalipsi është pranë në Venecia, por në fakt nuk është...
Read More