Lajmi i Fundit/Pako me eksploziv në një dyqan te “Petro Nini”

Një pako me eksploziv dyshohet t’i jetë vendosur një dyqani pranë shkollës “Petro Nini Luarasi” në Tiranë. Policia bën të ditur se në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë, ku nga verifikimet paraprake rezulton se Shtetasia B.A., pretendon se në dyqanin e saj të rrobave, në rrugën “Petro Nini”, i kanë vendosur një pako në dukje si eksploziv.

“Është rrethuar vendi i ngjarjes dhe është njoftuar njësia antieksploziv”, sqaron policia.

Njoftimi i policisë:
Më datë 04.10.2017, rreth orës 10:37, jemi njoftuar se në një dyqan rrobash në rrugën “Petro Nini”, pretendohet se është vendosur një pako në dukje si eksploziv.

Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë , ku nga verifikimet paraprake rezulton se :

Shtetasia B.A., pretendon se në dyqanin e saj të rrobave, në rrugën “Petro Nini”, i kanë vendosur një pako në dukje si eksploziv.

Është rrethuar vendi i ngjarjes dhe është njoftuar njësia antieksploziv

Shkruar Nga
More from Revista User

Përdoreni imagjinatën si instrument të fuqishëm për arritjen e suksesit

Imagjinata gjithmonë i shpinë njerëzit në krijime të mrekullueshme, pasi që është...
Read More