LAJM I FUNDIT/ Aksident i pesëfishtë në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi në njërin krah

Një aksident ka ndodhur sot në autostradën Tiranë-Durrës ku janë përfshirë pesë automjete. Mësohet se ngjarja ka ndodhur para pak minutash, ku frenimi i një automjeti ka sjellë edhe përplasjen në zinxhir të 4 automjeteve të tjera.

 

aksidenti 1

Picture 1 of 5

Disa burime bëjnë me dije se fatmirësisht nuk ka të lënduar nga aksidenti, por ngjarja ka sjellë bllokimin e autostradës në njërin krah.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e rrethanave si dhe po punon për stabilizimin dhe rikthimin e normalitetit në lëvizjen e automjeteve.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kadife mania. Ja veshjet dhe aksesorët e kadifenjtë

Nga veshjet luksoze dhe sharmante deri te xhaketat, bluzat, pa harruar këpucët...
Read More