Kylie Jenner tregon format e saj “vrasëse”

Kylie

Si më e vogla e klanit Kardashian-Jenner ajo duket edhe më premtuesja.

Edhe pse është vetëm 18 vjeç, Kylie Jenner ia ka dalë të jetë në qendër të vëmendjes mediatike për çdo detaj.

Këtë herë modelja ka dhuruar një foto për ndjekësit e saj në IG.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tërmetet mund të prekin edhe Shqipërinë…

Sizmiologët thonë se lëvizjet sizmike në Itali dhe Greqi mund të prekin...
Read More