Kylie e mohoi që vajzën ta ketë me truprojën, por ai sapo i hodhi benzinë zjarrit

Ka pushtuar mediat e rrjetet sociale prej disa ditësh lajmi se Kylie Jenner e ka vajzën me truprojën e saj dhe jo me partnerin, Travis Scott.

Shkak u bënë disa foto krahasuese ku vogëlushja Stormi ka tipare shumë të ngjashme me truprojën Tim Chung.

Pas këtyre lajmeve burime nga shtëpia Kardashian thanë se Kylie dhe Travis kishin qeshur me këto thashetheme.

Kylie madje ishte shprehur se fëmijët e vegjël duket sikur ngjajnë me të gjithë kur sapo lindin.

Mirëpo sot truproja e saj i ka shtuar akoma më shumë dyshimet me veprimin e tij të fundit.

I pyetur nga gazetarët, në vend që ta mohonte, Tim buzëqeshi dhe tha “Nuk mund të përgjigjem”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rusia: Siria të rikthehet në Ligën Arabe

Ministri i jashtëm rus Sergei Lavrov bëri thirrje të mërkurën për kthimin...
Read More