Arkiva

Ky është apartamenti superluksoz i Jennifer Lopez
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:09 - 13/10/17 |
mapo.al

Kjo është shtëpia superluksoze e Jennifer Lopezit të cilët këngëtarja e njohur e ka blerë që në 2014.


Apartamenti që ka katër dhoma gjumi, gjashtë banjo, dy sallone, kuzhina gjigande, dhoma e medias, dhoma e lavanderisë, dhoma e garderobës dhe dhoma e stafit ka kushtuar 26.95 milion euro.


Me këtë shtëpi Jennifer thotë se është dashuruar që në momentin që e ka parë.


Pas