“Kur zbulon 40 vjeç që…”/ Hueyda El Saied “u rrëfehet” ndjekësve

Hueyda El Said mbetet një nga artistet më të komentuara shqiptare, sidomos pas ndarjes nga bashkëshorti, me të cilin ka edhe një fëmijë.

Megjithatë, Hueyda gjendet momentalisht në një lidhje dashurie me drejtorin e Institutit Financiar nga Luksemburgu, Tier.

Ajo duket se po e shijon shumë marrëdhënien e saj të re.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit faktin se kanë qenë së bashku në një koncert rocku dhe që jashtë pritshmërive të saj e ka shijuar tmerrësisht shumë.

“Kur zbulon 40 vjeç që të pëlqen rocku”, ka shkruar Huyeda krahas fotos së realizuar nga koncerti.

 

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ngjarje e rëndë në Mat, nga të shtënat të vrarë dhe të plagosur…

  Një ngjarje e rëndë u shënua në fshatin Shëlli të Matit....
Read More