Kur Tuna dhe Elvana ishin shoqe të ngushta!

Fotografi të rralla nga e kaluara e tyre, ja si argëtoheshin këngëtaret bashkë! Padyshim se Altuna Sejdiu – Tuna dhe Elvana Gjata janë dy nga artistet më të njohura të estradës

2-1

Picture 1 of 4

Ato kanë shumë vite në skenë dhe kanë sjellë vazhdimisht projekte muzikore me të cilat qëndruan gjithmonë në krye të ‘top’ këngëtareve të preferuara.

Ndonëse janë kolege, Tuna dhe Elvana kanë qenë gjithmonë mikesha të mira të cilat kanë kaluar shumë kohë bashkë. Ani pse vazhdojnë ta ndjekin njëra tjetrën në rrjete sociale, viteve të fundit nuk shihen se shoqërohen me njëra tjetrën.

Sjellim disa fotografi nga e kaluara në të cilat shihen Tuna dhe Elvana shumë vite më parë, do të habiteni nga ndryshimi i tyre!

Ndryshe, kohëve të fundit Elvana po punon me bashkëpunëtorë ndërkombëtarë duke synuar depërtimin e saj jashtë trojeve shqiptare, përderisa Tuna është bërë nënë dhe ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri muzikor ani pse është vazhdimisht e komentuar nga mediat rozë.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Vrasësit e heshtur”, që ndotin ajrin e shtëpisë

Kur është fjala për ndotjen, ajo që shumë prej nesh nuk dinë...
Read More