Krishtlindjet e basketbollistes së famshme

Quhet Valentina Vignali dhe është një basketbolliste e njohur italiane.

3-1

Picture 1 of 10

Por përveç famës së saj të madhe në sport, ajo është mjaft e njohur edhe në rrjetet sociale ku është e pranishme me fotot e saj.

Valentina sa herë që poston foto të sajat ‘hot’ e djeg totalisht rrjetin.

Festat e fundit të vitit duket se e entuziazmojnë dhe me këtë rast ka postuar disa foto në Instagram duke treguar edhe linjat e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dua Lipa me të dashurin, çifti i ri më “hot” nga Vogue

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë në...
Read More