Korçë: konfliktohen fizikisht 2 persona, njëri ndërron jetë rrugës për në spital

maxresdefault

Dy persona janë konfliktuar mes njëri-tjetrit në Korçë, e për pasojë njëri prej tyre ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vershtas. Burime nga policia e Korçës bënë me dije se 44-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet ende, ndërroi jetë si pasojë e dhunës fizike. Sakaq, vijon puna për identifikimin dhe arrestimit e autorit të ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjatë jetës, biem në dashuri me vetëm tre njerëz

Është thënë se ne në të vërtetë, biem në dashuri me vetëm...
Read More