Klaudia Pepa dhe Graciano Tagani pushime bashkë në Itali!

Ndonëse balerina Klaudia Pepa aktualisht e vijon karrierën e saj në Itali, ajo nuk i harron kurrë miqtë.

Sa herë vjen në Tiranë përveç familjes personi i parë që ajo takon është balerini Graciano Tagani.

Por pas vizitës së saj pak kohë më vonë tashmë është Graciano ai që ndodhet në Itali për disa ditë relaksi.

Ai ka publikuar në rrjete sociale disa foto dhe video ku ka treguar se po kalojnë një kohë mjaft të mirë bashkë.

Dy balerinët kanë shijuar sëbashku një park lojërash ku duket se janë argëtuar mjaft.

k3_1524569917-6862585k3_1524569917-6862585k4_1524569917-1001915k1_1524569914-7113518k2_1524569919-2340496
 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Letër Dylqinës”, historia e një libri jo të zakonshëm

  Nga Bajram Karabolli Lexuesi i mirë kurrë nuk i harron autorët...
Read More