Kishte fshehur 16 doza kokainë në lavatriçe, arrestohet 23-vjeçari

850x636_arrestohet-shqiptari-nga-kosova-i-d-euml-nuar-p-euml-r-vrasje-n-euml-prag-euml_hd1477311259

Policia italiane ka vënë në pranga një 23-vjeçar shqiptar i akuzuar për veprën penale të trafikut të drogës, veçanërisht të kokainës.

Mediat italiane shkruajne se i riu shqiptar u arrestua ditën e djeshme në Piazza San Giovanni, ku gjatë kontrollit iu gjetën dhe sekuestruan 16 doza kokaine.

Ndërsa gjatë kontrollit në banesë iu gjetën doza të tjera droge të cilat i kishte fshehur në lavatriçe dhe 210 euro, të cilat dyshohet se i kishte përfituar nga shitja e drohës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Georgina Rodriguez flet për marrëdhënien e saj me Cristiano Ronaldo

E dashura e Cristiano Ronaldo ka folur për lidhjen e çiftit në...
Read More