Khloe Kardashian: Dua që vajza të më ngjajë nga…

Khloe Kardashian ka thënë se dëshiron që vajza e saj të ketë aftësitë atletike të babait, basketbollistit Tristan Thompson, por edhe t’i ngjajë asaj nga… të pasmet.

1-1

Picture 1 of 6

33-vjeçarja tha: “Kam thënë që kam dëshirë që vajza të jetë si partneri im sa i përket aftësive atletike, por dua që të trashëgojë të pasmet e mia. Dua që të dyja të kemi të pasme të mëdha”.

Khloe dhe Kim Kardashian janë dy motrat me të pasmet më të mëdha në familje dhe shumë njerëz thonë se ato kanë bërë ndërhyrje për të arritur madhësinë që kanë, por të dyja i kanë përgënjeshtruar këto zëra.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ministrja e Arsimit: Monitorojmë me vëmendje Maturën Shtetërore; denonconi çdo shkelje

Ministrja teknike e arsimit Mirela Karabina deklaroi se do të monitorojë me...
Read More