“Kërcënoi se do të hidhej nga pallati”, po në fakt e vërteta është krejt ndryshe

Gruaja e cila ka kërcënuar se do hidhej nga kati i katërt ka zbritur. Ka qenë policia e cila ka ndihmuar gruan të zbresë nga kati i katërt i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur pas Gjykatës së Krimeve të Rënda.

Ndërkohë që e gjithë ngjarja u dha nëpër media si një tentativë për vetëvrasje e vërteta është krejt ndryshe.

Gruaja në fjalë, identiteti i të cilës nuk dihet ende, ishte në një peshë rreth 200 kile dhe ka qenë vetë ajo e cila ka telefonuar ambulancën dhe policinë. Arsyeja mësohet se ka qenë pasi nuk po zbriste dot.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kate Upton drejton akuza ndaj themeluesit të “Guess”

Kate Upton ka dhënë detaje rreth ngacmimit që kishte përjetuar nga themeluesi...
Read More