ShowBizz

Keçistet më të forta në botë, të dhunshme dhe joshëse

               Publikuar në : 13:21 - 08/04/18 |
mapo.al

“Wrestling”apo i njohur ndryshe si “Keçi” është një ndër sportet më të preferuara dhe duket se së fundmi po tërheq dhe femrat.


Në Shtetet e Bashkuara ky sport po has një konkurrencë të madhe, mes vajzave që përveç forcës që shfaqin në ring janë dhe mjaft joshëse.Përkatësisht, Alexia Bliss, Nikki Bella, Mila Naniki dhe Priscilla Kelly, janë vajzat që kanë tërhequr një vëmendje të madhe dhe e kanë bërë “Wrestling” mjaft interesant dhe i kanë dhuruar një audiencë të madhe.


Më poshtë mund të shihni disa prej fotove të vajzave, që kanë pushtur “botën e keçit”.

<
>
2-40 Alexia-Bliss Alexia-Bliss-2 Brooke-Adams Brooke-Adams-1 Brooke-Adams-2 Charlotte-Flair-2 Madison-Rayne-1 Madison-Rayne-2 Madison-Rayne-insta-640x680 Mila-Naniki Mila-Naniki-1 Mila-Naniki-2


Etiketa: , , , ,

Pas