ShowBizz

Kastro Zizo bën deklaratën shokuese: Jam gati të martohem, por…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:20 - 27/04/18 |
mapo.al

Kastro Zizo është një prej personazheve më të komentuar të showbiz-it shqiptar, kjo edhe për natyrën e tij kontroverse.


Së fundmi, ai ka bërë një deklaratë mbi dashurinë në media, e cila siç duket, është keqinterpretuar nga portalet.


Kjo e ka nxitur këngëtarin që të hedhi një foto në Instastory, ku duket një figurë e një burri si personazhi Pinokio, që i është rritur hunda nga gënjeshtrat, e cila i dedikohet mediave.


Në këtë foto, ai ka shkruar edhe indinjimin e tij, si edhe u ka dhënë një këshillë njerëzve që të bëjnë dashuri dhe të dashurojnë. Po ashtu, këngëtari ka thënë se është në kërkim të një super goce për t’u martuar.


“Miq dhe armiq nisur nga deklarata ime e fundit mbi mos dashurimin tim ne jete i kam nja 2 fjale: Media eshte nje genjeshter e madhe keshtu qe mos besoni cdo gje qe thuhet. Shpesh here gjerat behen per show apo blasfemi momentale. Do thoni ju pse e bere? Se ashtu mu tek, se i kam mundesite per ta bere. Kam dashuruar shume ne jete dhe do vazhdoj ta bej. Beni dashuri dhe dashuroni. P.s jam ne kerkim te nje super goce per ta martuar”, ka shkruar ai.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas