Kapitene Alketa gati për lundrim!

Ajo është një nga moderatoret shqiptare më të dashura dhe tashmë është duke shijuar pushimet.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me kapele kapiteneje dhe më në formë se kurrë.

Pasi të përfundojë pushimet Alketa do të jetë gati për të nisur sezonin e ri televiziv në Klan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Qeveria e re/ Bushati jashtë, Bregu, kandidate për ministre të Diasporës

Me kritikat e ashpra që dje Rama i bëri Ministrisë së Jashtme...
Read More