fbpx

ShowBizz

Kapitene Alketa gati për lundrim!

               Publikuar në : 14:42 - 22/07/18 |
mapo.al

Ajo është një nga moderatoret shqiptare më të dashura dhe tashmë është duke shijuar pushimet.


Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me kapele kapiteneje dhe më në formë se kurrë. Pasi të përfundojë pushimet Alketa do të jetë gati për të nisur sezonin e ri televiziv në Klan. Etiketa: , , , ,

Pas