Justin po bëhet gati për Super Bowl

Justin Timberlake i ka ofruar fansave pak nga ajo se si do të duket performanca e tij në Super Bowl.

Këngëtari 36-vjeçar do ta mbërthejë skenën gjatë ndeshjes së shumëpritur sportive dhe fansat mezi po presin të shohin se çfarë do të sjellë ai.

Në llogarinë e tij në Instagram, Justin postoi një video, ku shihet duke bërë prova për këtë ngjarje.

#Superbowl rehearsals are going well… @jumpman23 #SBLII

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Kjo performancë do të transmetohet me katër shkurt në televizionin NBC.

Shkruar Nga
More from Revista User

Robotët e dronët do të jenë ndërtuesit e së ardhmes

Avancimet në fushën e robotikës do të transformojnë një numër industrish në...
Read More