Julia Roberts, Miley Cyrus, Maddona dhe e bija. Bëhuni gati për trendin e grave të pa depiluara

Me sa duket shpëtuam! Gra të shumta e të famshme në të gjithë botën kanë filuar ti pranojnë me krenari qimet e tyre të cilat ja ka falur nëna natyrë. Ne shpenzojmë shumë kohë e para, për të mos përmendur dhimbjen, për tu depiluar, por me sa duket avash-avash po i vjen edhe fundi këtij zakoni.

9-1

Picture 1 of 4

Ashtu sikurse edhe e ëma më parë, vajza e Madonna-s, Lourdes ka shfaqur plot krenari qimet e saj nën sqetull. Ajo ka postuar një foto në Instagram së bashku me këngëtaren me rastin e festave të fundvitit, ku duke qeshur uron mbarësi për këdo. Edhe Maddona ashtu si e e bija është mëse e qeshur në foto, e mesa duket nuk i bën aspak përshtypje vendimi i saj për t’u mos u depiluar.

E pse ta ketë problem tek e fundit kur ishte vetë ajo nismëtarja e kësaj?! Më herët edhe Madonna shfaqi po me aq krenari si e bija qimet nën sqetulat e saj. Edhe aktore e këngëtare të tjera si Julia Roberts apo Miley Cyrus etj janë shfaqur në publik të padepiluara. Trendi i ri po vjen.

Shkruar Nga
More from Revista User

Adelina ndan një moment intim me Valin

Nëse deri para pak kohësh, fansat gërmonin gjithandej për të gjetur një...
Read More