Jona Spahiu rrëfen pengesat në lidhjen e saj: E kisha shumë të vështirë…

E ftuar në emisionin “Rudina”, moderatorja e njohur Jona Spahiu ka folur për herë të parë për romancën e saj të shumëpërfolur.

2-1

Picture 1 of 4

Moderatorja u shpreh se ata janë njohur pikërisht në ambientet e punës.

“Ai është komentator sportiv dhe aty nisi gjithçka”, rrëfeu Jona. Por një gjë e tillë duket se nuk ka qenë aspak e thjeshtë për moderatoren dhe këtë ajo e pohoi vetë.

“Ta njihja në ambientin e punës ishte një pengesë për mua. E kisha shumë të vështirë të krijoja një raport të tillë në vendin ku punoja. Por jam e lumtur dhe sigurisht kjo lumturi ka dhe emrin e dashurisë”, është shprehur Spahiu.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shenja më vendimtare dhe këmbëngulëse e zodiakut!

Pa dyshim, çdo shenjë e zodiakut ka diçka të veçantë dhe ka...
Read More