Jo dhe aq trim tani. I zymtë, teksa policia e merr në pyetje

Kampioni i arteve marciale mikse, Conor McGregor, dukej i zymtë, teksa merrej në pyetje nga policia e Nju Jorkut në SHBA.

McGregor, një figurë e shumëkomentuar në media, sulmoi autobusin e rivalëve të tij të enjten, duke plagosur disa persona.

Por ndryshe nga sa ishte menduar, irlandezi dukej i tronditur teksa pyetej nga autoritetet.

Ai akuzohet për tre akuza dhe rrezikon deri në shtatë vite burg.

Megjithatë, për shkak se nuk ka precedentë kriminalë në SHBA, ekziston mundësia që ai të përballet vetëm me një gjobë të mirë.

Të premten ai u lirua nga gjykata, ndërsa dukej i shokuar.

McGregor pagoi 50 mijë dollarë për lirimin.

Ai pritet të dalë në gjykatë në qershor.

Për më tepër, ai rrezikon të përjashtohet edhe nga disiplina e tij sportive.

223456789
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Shqipëri-Itali: Sonte të gjithë në Shkodër!

Shqipëria do të përballet mbrëmjen e sotme, në orën 21.00, në Shkodër,...
Read More