Jingle Bella! Modelja mahnit me pamjen festive në Londër

Ditë më parë ajo ishte në Dubai për hapjen e hotelit Bvlgari, para se të fluturonte për Londër.

Jingle Bella 1

Picture 1 of 18

Dhe Bella Hadid dukej e mahnitshme në kryeqytetin britanik në festën e organizuar për nder të saj të premten.

21 vjeçarja shkëlqeu në veshjen e kuqe me të bardhë, derisa arriti në Tag Heuer, ambasadore e të cilës është.

Modelja tregoi linjat perfekte në fustan të kuqe të gjatë dhe një buzëqeshje në fytyrë, me të cilën rrezatonte.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e enjte 30 mars 2017

Dashi Do t’iu duhet shumë kohë dhe mundim për zgjidhjen e një...
Read More