Jennifer Lopez puthet publikisht ish-bashkëshortin

untitled-2-3-1

Ky mund të quhet një nga lajmet më befasuese të ditëve të fundit. Jennifer Lopez dhe ish – bashkëshorti i saj Marc Anthony kanë shkëmbyer një puthje në skenë gjatë një performance.

Çifti, i cili ka qenë bahskë më shumë se dhjetë vjet u nda në vitin 2011 dhe me 2014-ën edhe ligjërisht. Ata kanë edhe dy fëmijë binjakë, një djalë dhe një vajzë.

Edhe më parë këngvëtarja 47-vjecare kishte lajmëruar për bashkëpunimin e ri muzikor me ish- bashkëshortin e saj, por një puthje ishte më shumë se çfarë mund të prisnim nga ky bashkëpunim.

 

Performanca e tyre në Latin Grammy Aëards 2016 ka mrekulluar gjithë audiencën mbrëmjen e së enjtes. Të pranishmit në event janë habitur në momentin kur dy ish-të dashuruarit kanë shkëmbyer një puthje pasionante.

https://www.youtube.com/watch?v=dizxMG7BRwY

rs_1024x660-161117194529-1024-marc-anthony-jennifer-lopez-latin-grammy-awards-kg-111716

Shkruar Nga
More from Revista User

Të gjitha gjërat që femrat bëjnë për t’u dukur sa më bukur meshkujt i urrejnë

Çfarë urrejnë meshkujt te femrat? Atë që nuk e mendonit kurrë. Nëse...
Read More