“Je bërë e gjitha plastik”/ Vesa Luma: Do tregoj një të vërtetë…

 

Këngëtarja Vesa Luma është tejet aktive nëpër rrjete sociale. Ajo nuk ngurron për të ndarë me ndjekësit në “Instagram” fotografi që dëshmojnë rutinën e përditshmërisë së saj, si në jetën personale ashtu edhe në atë profesionale.

Mirëpo, si shumë personazhe të njohur, edhe Vesa përballet herë pas here me komente dhe kritika të ndryshme. Së fundmi, një ndjekës e ka akuzuar këngëtaren për operacione plastike.

“Je bërë e gjitha plastik, po dil ashtu si je”– i ka shkruar ai, i cili nuk ka ngelur pa një përgjigje nga këngëtarja.

“E keni mësuar përmendësh këtë fjali. Do të tregoj një të vërtetë, të hidhur për ty ndoshta: asgjë, por asgjë plastike nuk ka këtu”– i është përgjigjur Vesa.

-640-0-5cb44b650151a-640-0-5cb44b6301365
Shkruar Nga
More from Redaksia

Fondacioni i Sorosit do të largohet nga Budapesti, zhvendoset në Berlin

  Fondacioni për Shoqëri të Hapur i George Sorosit do të mbyllë...
Read More