Ja parashikimi i motit për ditën e sotme

unnamed-1_1478068725-9553499

Orët e para të ditës do të dominohen nga vranësira kalimtare. Gjatë orëve të mesditës do të ketë rritje të vranësirave, duke sjellë dhe reshje shiu lokale.

Temperaturat e ajrit nuk do të pësojnë ndryshime duke ruajtur të njëjtat vlera të tyre konstante. Temperatura më e lartë pritet të jetë 16 gradë celsius.

Era do të fryjë mesatare në tokë dhe në det duke arritur shpejtësinë 27 km/h nga drejtimi permanent Jugor duke bërë që në det të gjenerohet dallgëzim deri në 2 -3 ballë .

Shkruar Nga
More from Revista User

Akuzat e Berishës: Balili ua ka dorëzuar të gjithëve videot me orgji, u ka qëlluar me grushta

Pas përjashtimit të Nokës seanca plenare ka vazhduar me diskutimet dhe në...
Read More