ShowBizz

Ja çfarë po ndodh mes Flori Mumajesit dhe Zaiminës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:00 - 08/02/19 |
mapo.al

Zaimina Vasjari ka bërë së fundmi në “Instagram”  lojën me pyetje-përgjigje me fansat.


Një pyetje ishte edhe: “Kur don me na pru ni kong t’re si ‘Po ta dija unë’.


Përgjigja e këngëtares nuk ka munguar: “Për këtë duhet të pyesim Flori Mumajesin”.


Mesa duket dy artistët do nisin një bashkëpunim.


Image


Etiketa: , , , ,

Pas