Ja çfarë është e ndaluar këtë vit në Big Brother

auto_big-brother-albania11486713649

Në një deklaratë publike në “Pasdite në Top Channel” autorja e Big Brother, Alessia Vessiçhio, pak javë më parë, tha se, ndër risitë e këtij edicioni, do të jetë edhe ndalimi i marrëdhënieve seksuale.

Edhe pse pika kyçe e edicionit të 9-të do të jetë loja e çifteve, marrëdhëniet seksuale mes tyre do të jenë të ndaluara. Por kjo nuk do të ndodhë gjithmonë. Nuk do të lejohet derisa ta vendosë Vëllai i Madh.

Lajmi vjen i konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e Big Brother në Instagram, përmes së cilës produksioni i këtij spektakli ka vendosur të marrë një vendim të tillë duke njoftuar publikun se konkurrentët që do të bëhën pjesë e reality show-t do të ndalohen të kryejnë marrëdhënie.

big-brother2017

Shkruar Nga
More from Revista User

Njerëzit e lindur në shtator dallojnë nga të tjerët: Ata kanë karakteristika të veçanta

Shtatori është muaji kur vera na braktis dhe fillon vjeshta. Për fëmijët...
Read More