Ivanka Trump shijon kohë me familjen

Ivanka Trump e ka kaluar ditën e martë me familjen e saj të ngushtë.

Siç shkruan Dialymail, e bija e presidentit Trump së bashku me bashkëshortin e saj Jared Kushner dhe dy fëmijët Arabella dhe Jozefit kanë kaluar një ditë të mrekullueshme skijimi në Aspen të Shteteve të Bashkuara.

Të katërt janë fotografuar duke u ngjitur drejt kodrës, ndërsa fëmijët herë-pas-here hedhshin në borë.

Këto janë pushimet e para për Jared, i cili është i angazhuar në administratën e re të Donald Trump.

Shkruar Nga
More from Revista User

OKB: Ndihmë Irakut për të gjetur prova të krimeve të luftër nga IS

Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara, ka aprovuar një rezolutë që...
Read More