Ishulli mahnitës 65 milionë dollarësh është në shitje…

Një ishull privat në Karaibe ka dalë në shitje me një çmim prej 65 milionë dollarësh.

Ai ndodhet në një zonë të njohur për bukurinë e saj të jashtëzakonshme në të cilën janë xhiruar dhe filma si “Piratët e Karaibeve” dhe “James Bond”.

Ishulli 38 hektarësh ka plazhe me rërë të bardhë dhe është i rrethuar nga deti kristal i pastër.

Gjithashtu në të janë ndërtuar dhe pesë shtëpi, të cilat të falin një pamje mahnitëse

4DAD5ECA00000578-5890923-image-a-5_15300942446704DAD5E1100000578-5890923-image-a-10_15300943110434DADF8DC00000578-5890923-image-a-13_15300943519784DADF9DC00000578-5890923-image-a-15_15300943779524DADFC3300000578-5890923-image-a-16_15300944484164DADFC3700000578-5890923-image-a-19_15300945269194DADF9CC00000578-5890923-image-a-20_15300946168624DADF92600000578-5890923-image-a-23_15300947788664DADF9C400000578-5890923-image-a-25_15300948337054DADFCAE00000578-5890923-image-a-26_1530094970004

Shkruar Nga
More from Redaksia

“In memorium” për 300 fëmijët e vdekur në kampin e Tepelenës

Nga Luljeta Progni - Ndreka kishte kullufitur me një frymë rracionin e...
Read More