I moshuari vritet me armë gjahu në banesë

skene-krimi1

Një 79 vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në banesën e tij.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30 në lagjen “Shkallë” të Borshit.

Viktima i identifikuar si H. Brahimaj 79 vjeç është qëlluar më çifte në banesën e tij.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes. Policia ka nisur hetimet.

Shkruar Nga
More from Revista User

Turqi: Arrestohen mbi 1000 pjesëtarë të Lëvizjes Gylen

“Policia ka arrestuar 1013 persona të afërt dhe pjesë e rrjetit terrorist...
Read More