Humb jetën tragjikisht një 32-vjeçar, në të njëjtin vend ku kishte humbur vëllain

12321445_10208391488681569_3984937554142027304_n

Personi në foto është 32-vjeçari, Blerim Bizhga, i cili humbi jetën dje tragjikisht në një aksident automobilistik në Gjirokastër, pranë liqenit të Viroit. Fatkeqësisht po afër këtij vendi, i riu kishte humbur vëllain në një tjetër aksident automobilistik. Aksidenti ndodhi duke u gdhirë dita e hënë.

Bizhga bashkë me shokun që kishte në makinë, Sokol Lushkaj, ndodhej në një prej lokaleve të Gjirokastrës nën shoqërinë e disa miqve të tyre. T ë dy po ktheheshin nga Gjirokastra për në Tepelenë.

Blerim Bizhga punonte në Qendrën Kombëtare të Regjistrimit në Bashkinë Tepelenë, ndërsa shoku i tij i plagosur rëndë nga aksidenti shërbente si ushtar me pagesë në Forcat e Armatosura.

 

Dyshohet se mjeti me të cilin ata udhëtonin ka dalë nga rruga për shkak të humbjes së kontrollit mbi makinë, por edhe prej mjegullës dhe lagështirës në rrugë.

1852050

Shkruar Nga
More from Revista User

Po kërkoni dashurinë? Ja si bien në dashuri shenjat e horoskopit

DASHI (21 Mars – 20 Prill) Shenja e dashit dashurinë do ta...
Read More