Horoskopi për sot, 12 dhjetor 2016

scorpione2

Dashi
Një ndërhyrje nga disa njerëz të afërt do të mundësojnë zgjidhjen e një konflikti që patët me partnerin tuaj. Vlerësojeni dhe punoni, gjithashtu, për këtë gjë duke qenë mirënjohës i asaj çfarë keni. Nga ana profesionale do të merren disa vendime që do ju drejtojnë drejt mundësive të reja.

Demi
Do të jeni nervoz dhe shumë të mbyllur në vetvete. Disa mendime mbi problematikat në punë ju mundojnë. Duke shtuar edhe faktin qe gjendja emocionale nuk është në më të mirën e saj dita sot nuk do të jetë aspak e lehtë. Mos e mundoni veten me shumë gjëra dhe përpiquni të relaksoheni sa më shumë.

Binjakët
Një periudhë disi e tensionuar dhe plot të papritura do t’ju çorientojë. Ruani ekuilibrin duke u përpjekur të balanconi situatat. Jeta sentimentale nga ana tjetër do të jetë shumë e favorshme duke ju mundësuar një mbrëmje të këndshme dhe të qetë me partnerin.

Gaforrja
Do të kaloni një ditë shumë emocionuese të dashur Gaforre duke qenë se jeta sentimentale do të ketë prioritet. Njeriu juaj i zemrës do të bëjë çmos për t’jua bërë këtë të hënë edhe me argëtuese jo vetëm me aktivitete të organizuara po, gjithashtu, edhe me ndjenja të forta që përcillen më së miri.

Luani
Kjo fundjave ju ka thithur shumë energji dhe do të ndiheni mjaft të plogësht dhe të lodhur ditën e sotme. Nëse jeni çift do të kaloni më shumë kohë së bashku ndërsa për beqaret nuk do të ketë ndonjë ngjarje të veçantë. Do i përkushtoheni vetes duke e marrë me të mira në të ushqyer dhe të ushtruar.

Virgjëresha
Në fokus për sot do të jetë familja, e cila do të jetë shumë inkurajuese për ju dhe për projektet tuaja. Nuk ka gjë me të mirë se një zë pozitiv duke ju shtyrë të jepni me të mirën nga vetja. Do të jeni shumë të suksesshëm pasi çdo situatë do të jetë në favorin tuaj.

Peshorja
Do të keni një mërzi gjatë ditës së sotme lidhur me disa çështje trashëgimie ose rimbursimi. Mundohuni të bëni maksimumin tuaj për të mbyllur këto probleme pasi ju ndikojnë në gjendjen tuaj emocionale duke mos ju lënë të jeni vetvetja. Ruani qetësinë dhe merruni me diçka që ju kënaq.

Akrepi
Hëna ne Dem s’do të jetë shumë favorizuese për ju sot duke ju shkaktuar tensione dhe sherre mes miqsh dhe kolegesh. Duhet të jeni më të përmbajtur, pasi mund të prishni disa marrëdhënie të cila janë të domosdoshme për ju për marrëdhëniet në biznes. Ruani qetësinë.

Shigjetari
Një ditë shumë e gëzueshme për ju sot Shigjetar. Në çdo aspekt do të jeni shumë të favorizuar duke jua bërë më të lehtë edhe zgjidhjen e pengesa ne ambientin profesional po ashtu edhe çdo keqkuptim ne marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do të kalojnë një mbrëmje të këndshme pranë miqsh.

Bricjapi
Humori që ju karakterizon sot nuk është i rastësishëm. Një lajm i mirë në punë, financat në ngritje dhe një atmosfere familjare mjaft e ngrohtë nuk ka si të ndodhë ndryshe. Sidoqoftë kujdes me shpenzime që do kryeni dhe mos lejoni të rrëmbeheni nga momenti.

Ujori
Do të jeni shumë energjik duke përgatitur veten mbi çdo problem ose pengesë që do ju shfaqet në horizont. Një lajm i mirë vjen edhe pasi një koleg shumë i afërt pune do t’ju vij në ndihmë duke ju dhënë një dokument i cili është shume i vlefshëm për zbardhjen e një kleçke në një marrëveshje.

Peshqit
Lajme të reja, takime me njerëz të rinj dhe disa ftesa nga miq jashtë shtetit do të jenë tema e ditës për sot. Mos u çorientoni duke u munduar t’i alternoni të gjitha pasi nuk do ja dilni me sukses. Bëni llogaritë mirë dhe zgjidhni ofertën më të mirë për ju, e papritur do të shikoni që një surprizë e këndshme ju pret.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ndahet nga jeta aktori dhe skenaristi shkodran, Lazër Filipi

Aktori dhe skenaristi i madh Lazër Filipi është ndarë sot nga jeta...
Read More