Horoskopi ditor, e mërkurë 06 shtator 2017

Dashi

Venusi do jete planeti qe do e beje edhe me te bukur jetën tuaj ne çift sot. Do tregoheni me te hapur dhe do e bëni partnerin te ndihen me i dëshiruar. Emocionet do jene te mëdha. Beqaret do jene te favorizuar dhe do takojnë një person qe do iu përshtatet qe me shikim e pare. Ne planin financiar do arrini te kryeni edhe disa transaksione sepse situata do jete e qëndrueshme.

Demi

Mundohuni ta kontrolloni veten sot nëse jeni ne një lidhje dhe te mos e teproni me kritikat. Vërtet partneri juaj është i duruar, por gjithçka e ka një kufi. Dashuria për beqaret do jete ende shume larg, prandaj mundohuni qe gjate ditës te qëndroni me miqtë dhe familjaret për te mos e ndier vetminë. Financat do jene te mira, megjithatë nuk duhet te nxitoheni me shpenzimet.

Binjaket

Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë momente aq te bukura dhe romantike sa here herë do mendojnë se janë ne një ëndërr. Beqaret do e kenë shume te lehte te joshin. Dilni sa te mundni dhe njihuni me persona te rinj. Financat duhet menaxhuar me kujdes dhe maturi. Nuk është momenti as te jepni hua dhe as te shpenzoni kuturu. Kujdes!

Gaforrja

Si ju ashtu edhe partneri do jeni shume optimiste sot dhe dialogu do mbizotërojë gjate gjithë ditës. Nuk do ua vini veshin thashethemeve te të tjerëve, por do bëni vete mate qe ndjeni. Jo te grithe beqaret do kenë fat te gjejnë personin e duhur, por ata qe do kenë takime do krijojnë shpejt lidhje. Te ardhurat do përmirësohen fale influencës pozitive te yjeve.

Luani

Ata qe janë ne një lidhje do futen ne një etape te re te jetës se tyre sot. Komunikimi do jete me i ngrohte dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjate grithe kohës. Beqaret do kenë disa takime, por nuk duhet te bëjnë gabimin t’iu besojnë te gjithëve. Ne planin financiar nuk duhet te bëni shpenzime marramendëse sepse te ardhurat mund te pakësohen shpejt.

Virgjeresha

Klima për jetën tuaj ne çift do jete e ngrohte dhe emocionuese. Do flisni hapur për gjithçka dhe nuk do keni as debatin me te vogël me njeri-tjetrin. Beqaret ende nuk do kenë takimin e shumëpritur, por duhet te bëjnë edhe pak durim. Shume shpejt gjithçka mund te ndryshoje. Financat nuk do ndikohen aspak nga planetët dhe situata do jete përgjithësisht e qëndrueshme.

Peshorja

Jeta sentimentale e çifteve do jete e qete dhe pa probleme sot. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa menduar për te ardhmen e largët. Beqaret duhet te tregohen me te matur dhe nuk duhet t’iu besojnë fjalëve te bukura qe do iu thonë disa persona. Me mire qëndroni edhe sot vetëm. Për financat do jete dite e favorshme për te kryer investimet e duhura.

Akrepi

Fale konfigurimit te mire te yjeve, sot do kaloni nga surpriza ne surprize. Partneri do jete i gatshëm te beje gjithçka vetëm për t’ua bere qejfin sa me shume. Beqaret do jene serish vetëm, por miqtë nuk do i lënë për asnjë moment te mërziten. Për financat do jete dite e shkëlqyer për te bere një riorganizim te situatës. Gjithçka do stabilizohet po u treguat te matur.

Shigjetari

Do jeni paksa kokëfortë sot ne jetën tuaj ne çift, por fatmirësisht partneri do jete me humor te mire dhe nuk do lindin mosmarrëveshje te mëdha. Për beqaret atmosfera do jete e ngrohte dhe plot ngjyra. Shfrytëzojeni do mundësi qe do iu jepet për takime. ne planin financiar nuk duhet t’i besoni shume intuitës dhe nuk duhet te ndërmerrni me shume rreziqe sesa duhet.

Bricjapi

Nëse jeni ne një lidhje do kuptoheni shume mire me njeri-tjetrin dhe do filloni te thurni plane për te ardhmen se bashku. Ndjenjat tuaja janë kaq te forta saqë askush nuk mund t’ua pengoje rrugine nisur. Beqaret me shume gjasa do takojnë personin e tyre te ëndrrave. Ne planin financiar do jete dite me fat dhe mund te kryeni investimet e menduara.

Ujori

Do jeni shume besnike ndaj partnerit tuaj dhe nuk do tundoheni aspak nga personat e tjerë qe do iu joshin. Ai nga ana tjetër do mendoje t’iu surprizoje. Beqaret do kenë mundësi për takime, por do kenë frike te sakrifikojnë lirinë e tyre dhe nuk do përfitojnë. Dite shume e ndërlikuar dhe problematike kjo e sotmja për sektorin e financave. Kujdes me çdo veprim qe do bëni.

Peshqit

Bashkëpunimi ndërmjet jush dhe partnerit do jete shume i mire sot. Do flisni hapur për gjithçka dhe do i sqaroni edhe mosmarrëveshjet e vogla qe keni pasur. Beqaret duhet te përfitojnë sa te mundin nga konfigurimi i mire i yjeve. Saturni do jete i pozicionuar keq ne sektorin e financave dhe problemet do jene te shumta. Tregohuni shume te kujdesshëm.

Shkruar Nga
More from Revista User

Konventa e LSI/ Vasili: Të largojmë të keqen, në pak javësh bie qeveria Rama

Petrit Vasili, kreu i grupit parlamentar i LSI-së, tha se, duhet të...
Read More