Hera, vogëlushja e Rezarta Shkurtës, shpërthen në lotë!

 

Pak ditë më parë këngëtarja Rezarta Shkurta dha lajmin se familja e saj u shtua me një lepurush, edhe pse nuk dukej shumë e gëzuar nga ky fakt.

Vajza e saj Hera e pagëzoi me emrin ‘Frozën’. Edhe pse vogëlushja ishte shumë e lumtur për lepurin e saj duket se raporti i tyre është prishur.

‘U prish dhe marrëdhënia e Heres me lepurushin, pasi ky i fundit i hëngri shtëpinë prej bari që Hera kishte krijuar’ ka shkruar Rezarta krah videos së vogëlushes e cila nuk ndal dot lotët.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Tensionet mes Rusisë dhe Perëndimit: Fotot që tregojnë realitetin

  Tensionet mes Rusisë dhe Perëndimit janë në pikën më të lartë...
Read More

More Stories