Kryesore

“Hajde Shqipe”/Bashkë në një super hit, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Ava Max janë gati, pritet Rita Ora

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:01 - 29/01/19 |
mapo.al

Një befasi e madhe vjen nga divat shqiptare që po pushtojnë skenat e botës me talentin e tyre. Këngëtarja me fame, Bebe Rexha ka propozuar krijimin e një kuarteti që do të ishte një hit i padiskutueshëm. Bebe Rexha kërkon të bëhet bashkë me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max, në një projekt muzikor.


Menjëherë kanë mbërritur dy përgjigjet e para. E para ka reaguar ylli shqiptar, Ava Max, e cila është bërë pjesë e muzikës ndërkombëtare.  Ava u tregua mjaft entuziaste, madje ka zbuluar dhe se çfarë mund të sjellin në skenë. “Version i ri i Lady Marmalade”, ka shkruar ajo.


Kënga “Sweet But Psycho”, është bërë një hit i madh botëror, duke e renditur lart Ava Max.


Edhe Dua Lipa, ka reaguar mirë. “Hajde shqipe”, ka shkruar në komentin e saj 23-vjeçarja duke e shoqëruar përgjigjen me simbole të shqiponjës me duar dhe një zemër.


Pritet të shihet cdo të thotë Rita Ora.

Nëse 4 këngëtaret bëhen bashkë ky do të ishte me siguri bashkëpunimi i vitit në shoëbizin botëror dhe suksesi është i garantuar.


Etiketa: , , , , ,

Pas