Guxoni të eksperimentoni me buzët

Mënyra se si grimohemi flet shumë për personalitetin tonë prandaj duhet të jemi shumë të kujdesshëm.

 

1

Picture 1 of 2

 

Nuancat e mbyllëta dhe të errëta duhet të mbetën pas ne dimër sepse jemi në prag të sezonit me më të ngrohtë dhe më të dashur nga të gjithë.

Përveç nuancave nude apo ngjyrë lëkurës, të gjitha nuancat e tjera nga më të ndryshmet janë shumë të rekomanduara nga artistët ndërkombëtar të grimit prandaj guxoni të eksperimentoni me ngjyra te buzëve.

Ndër më të preferuarat janë ngjyrat e neonit.

Shkruar Nga
More from Revista User

10 sjelljet e meshkujve në rrjetet sociale që femrat i urrejnë

Djemtë, zakonisht bëjnë disa gjëra që vërtet irritojnë femrat në rrjetet sociale....
Read More