Gjyste Vulaj e nis Vitin e Ri si një Divë, të gjithë në këmbë për të

Është padyshim artistja më e dashur e më e kërkuar shqiptare. Po flasim për Gjyste Vulaj e cila pas ndërrimit të viteve që ishte në Gjermani menjëherë ka udhëtuar drejt Zvicrës ku në mbrëmjen e 1 Janarit ka kënduar në një super ambient në Restaurant Salmen në Schlieren në Zurich.

8-1

Picture 1 of 3

Artistja e madhe është pritur si Divë por me atmosferën që ajo din të bëj ka bërë që të gjithë të ngritën në këmbë e të këndojnë e të kërcejnë me të. Kjo mbrëmje ishte organizuar nga Manuel Komani, vendi traditë i familjes Komani dhe Robert Ukaj ku edhe një natë më herët ka qenë ambienti i stërmbushur dhe atmosfera më e bukur festive në Zvicër.

Në mbrëmjen e 1 Janarit atmosferë të bukur kanë sjellë pos Gjystes edhe këngëtarët e njohur si: Leonida Marjakaj, Robert Berisha, Gjon Ukaj, Labinot Rexha si dhe humoristët si: Stupcat dhe Double Ramushi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Cikloni në Madagaskar shkakton vdekjen e 38 personave

Të paktën 38 persona kanë humbur jetën nga cikloni “Enavo”, i cili...
Read More