Gjendet gomone në kamion, dyshohej për trafik droge. Policia e Fierit vihet në ndjekje

policia-makinat

Gjendet një gomone 7 metër në një kamion në Fier, dyshohej se do të përdorej për trafik droge.

Ditën e djeshme në lagjen “Kastriot”, efektivët e Komisariatit të Policisë Fier u vunë në ndjekje të një automjeti të dyshimtë të tipit “Man” me targa “AA 814 AS”.

Gjatë ndjekjes, drejtuesi Z.K braktisi mjetin dhe u largua nga kamioni që brenda tij kishte një karelë dhe mjetin lundrues rreth 7 metra me një motor 350 Kv.

Policia po heton ngjarjen dhe po punon për kapjen e autorit të shpallur në kërkim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pse njerëzit tradhtojnë? Flasin shkencëtarët

Tregimet rreth pabesisë dhe tradhtisë në një lidhje dashurie, të thëna nga...
Read More