George Clooney rikthehet në një serial televiziv

Aktori i famshëm, George Clooney, është rikthyer në ekran pas afër dy dekadash me një rol në serialin “Catch-22”.

Drejtoresha e Paramount Television, Amy Powell, që në bashkëpunim me Anonymous Content janë duke e realizuar serialin, ka njoftuar për Hollywood Reporter se seriali ka gjashtë episode dhe se Clooney do të përfitojë afër një milion dollarë për çdo episod.

Shkruar Nga
More from Revista User

U vra për dyqanin e byrekut, babai i dy fëmijëve u qëllua tri herë me thikë në fyt

Konflikti i vjetër mes dy familjeve, për shkak të konkurrencës së një...
Read More